चिसो बढ्यो, दुई दिन यस्तो छ मौसम

पछिल्लो समय तापक्रम क्रमिक रूपमा घट्दै जाँदा चिसो बढेको छ । देशका उच्च पहाडी भू—भागहरूमा आंशिक बदली रही अन्य भू—भागमा मौसम सामान्यतया सफा रहेको छ।

Kanun123

आज देशका पहाडी भू—भागका थोरै स्थानमा आंशिक बदली रही बाँकी भू—भागमा मौसम सामान्यतया सफा रहनेछ। सुदूरपश्चिम प्रदेश र कर्णाली प्रदेश लगायत अन्य प्रदेशका पहाडी भू—भागका थोरै स्थानमा आंशिक बदली रही बाँकी भू—भागमा मौसम सामान्यतया सफा रहनेछ।

भोली सुदूरपश्चिम प्रदेश, कर्णाली प्रदेश, लुम्बिनी प्रदेश र गण्डकी प्रदेश लगायत अन्य प्रदेशका पहाडी भू—भागका थोरै स्थानमा आंशिक बदली रही बाँकी भू—भागमा मौसम सामान्यतया सफा रहनेछ। प्रदेश नं १ र बागमती प्रदेशका पहाडी भू—भागका थोरै स्थानमा आंशिक बदली रही बाँकी भू—भागमा मौसम सामान्यतया सफा रहनेछ।

तराई भू—भागमा हुस्सु कुहिरो लाग्ने र तापक्रम क्रमिक रूपमा घट्दै जाने सम्भावना रहेको हुनाले चिसोबाट बच्न आवश्यक सावधानी अपनाउन महाशाखाले अनुरोध गरेको छ।

Kailali_mahotsab
सम्बन्धित
Loading...